MEP/Proses Mühendisliği

Bina sistemlerinin güvenliği, uygunluğu ve maliyet verimliliği tasarımcılar, yükleniciler ve binanın yaşam süreci boyunca kullanıcıları için önemli bir avantaj sağlar.

Bu bağlamda mekanik, elektrik ve sıhhi (MEP) tesisat sistemlerinin performansının maksimuma seviyeye çıkarılması gerekir. Bunu yapabilmek içinde kapsamlı teknik bilgi ve uzman mühendislik deneyimi gerekmektedir.

Endüstri sektöründe üretime yönelik mekanik ve elektrik projeleri proses tesisatı olarak bilinmektedir. OTS Proje Müşavirlik olarak çözüm ortağımız olan profesyonellerle birlikte üretim prosesi alanında P&ID’lerin hazırlanması, içinden geçecek ürün özelliğine göre borulama hesaplarının yapılması, ana yapı tasarımı ve proses tesisatları ile çakışmaların önlenmesi amacıyla 3 boyutlu tasarımlar şeklinde gerçekleştirilmektedir.

OTS olarak, çeşitli fonksiyonlardaki yapılar ile ilgili MEP sistemleri için disiplinler arası koordinasyon yönetimine titizlikle yönelerek, tasarım, teknik destek ve sürdürülebilirlik hizmetleri önermekte, yeni ve mevcut yapılarda, MEP sistemlerinin konsept ve detaylı tasarım hizmetlerini sunmaktayız.

Caferağa Mah. Mühürdar Cd. No: 75/1, 34710 Kadıköy,İstanbul/TÜRKİYE

+90 216 450 47 30

ots@otsproje.com.tr

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!