Ortaklar

Şevket Özden

İnş. Y. Müh., Prof. Dr.

Boğaziçi Üniversitesinden 1989 yılında İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu. Toronto Üniversitesinde Yüksek Lisans, Boğaziçi Üniversitesinde Doktora yaptı. Deneysel betonarme alanında çalışarak betonarme yapıların onarımı, dayanımı ve davranışı alanında geniş bir tecrübe edindi. 1994 yılında Makedonya Üsküp Deprem Enstitüsünde (IZIIS) bulundu. Prefabrike yapılar, betonarme yapılar, tarihi yığma ve ahşap yapılarda onarım ve güçlendirme, karbon elyafın yapı mühendisliğinde kullanımı, yüksek dayanımlı betonarme elemanlar, döşemeler vb konularında Yüksek Lisans ve Doktora öğrencileri yetiştirdi. NATO, Avrupa Birliği ve TÜBİTAK Projelerinde yürütücü, araştırmacı, danışman ve gözlemci olarak yer aldı. Mevcut yapı yönetmeliklerinin Betonarme, Betonarme Prefabrik ve Onarım Güçlendirme komisyonlarında görev alan Şevket ÖZDEN şirket bünyesinde teknik işlerden sorumlu ortak olarak görev almaktadır.

Onur Ertaş

İnş. Y. Müh. Dr.

1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını 2000 yılında, Doktorasını 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde deneysel betonarme alanında tamamladı. Ard-germeli ve hibrit prefabrik kolon kiriş birleşimleri konusunda ülkemizdeki ilk deneysel araştırmaları yaptı, tasarım amaçlı teorilerini geliştirdi. Betonarme yapıların onarımı, dayanım ve davranışı konularında çalıştı TUBITAK ve NATO araştırma projelerinde araştırmacı olarak yer aldı. Mevcut yapı yönetmeliklerinde komisyon üyesi olarak görev yaptı. Doktora sonrası proje sektöründe geniş bir yelpazede tecrübe kazandı. Tarihi yapılar, ard-germeli binalar ve döşemeler, sanayi tesisleri ve bunların onarım- güçlendirilmesi alanında bilgi birikimi elde eden Onur ERTAŞ şirket bünyesinde teknik işlerden sorumlu ortak olarak görev almaktadır.

Özlem İmren

İnş. Y. Müh.

1998 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Yüksek lisansını aynı üniversitede deneysel betonarme alanında yaptı. Mühendislik yanında Finans, Finansal araçlar ve Ekonomi alanında da dersler aldı. Finans, yönetimi ve yatırım planlaması alanlarında sertifika programlarına katıldı. Yüksek Lisans eğitimi sürecinde statik proje, yapı performans değerlendirmesi ve güçlendirme uygulaması yapan firmalarda çalıştı. Deprem sonrası saha incelemeleri, bina değerlendirmeleri yaptı. Çeşitli bankaların hazine bölümlerinde uzun süre yönetici olarak çalıştı. Döviz portföy yönetimi, yatırım planlaması, future ve opsiyon piyasa işlemleri gibi alanlarda tecrübe kazanan Özlem İMREN, şirket bünyesinde Proje, Yatırım ve Finans Yönetimi, İş Geliştirme ve Kurumsal İletişimden sorumlu ortak olarak yer almaktadır.

Caferağa Mah. Mühürdar Cd. No: 75/1, 34710 Kadıköy,İstanbul/TÜRKİYE

+90 216 450 47 30

ots@otsproje.com.tr

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!